Kursy językowe dla młodzieży

Start: 12 września 2022

Młodość to bez wątpienia świetny i dynamiczny czas. Warto odpowiednio wykorzystać drzemiącą w niej energię i nauczyć się czegoś, co będzie przynosiło owoce przez całe życie – języka obcego. Kursy językowe dla młodzieży to specjalny cykl lekcji, który bazując na naturalnych dla tego wieku zainteresowaniach, pozwala przyswoić wiedzę z zakresu leksyki i gramatyki w nieinwazyjny i przyjemny sposób. Na zajęciach wykorzystywane są materiały, które są bliskie młodzieży i odpowiadają im gustom estetycznym. Nic chyba nie zniechęca bardziej niż kolejne nudne teksty w języku obcym mówiące o kolejnych nic nieznaczących faktach.

Podczas zajęć z młodzieżą główny nacisk kładziemy na komunikację, która pozwala bez stresu przebrnąć przez wszystkie ustne testy i egzaminy. Nie zapominamy również o gramatyce. W naszym przypadku nie stanowi ona jednak kolejnego zbioru regułek do zapamiętania, ale staje się narzędziem, którego używamy, gdy mówimy o swoich młodzieńczych pasjach i chęci zmiany świata.

Z kursami językowymi dla młodzieży nauka języka może być świetną zabawą i okazją do poznania obcej kultury, a poprzez to lepszego zrozumienia własnych wyborów i potrzeb. Zapraszamy.

W jakich grupach wiekowych prowadzimy kursy?

  • 12-16 lat – zajęcia z języka języka niemieckiego odbywają się raz w tygodniu po 90 minut (łącznie 80 godzin lekcyjnych)

Kiedy odbywają się zajęcia?

  • j. niemiecki

 poziom A1.2 (początkujący plus, stacjonarnie) śr. 15.00- 16.30 (1 raz w tygodniu)

 przygotowanie do testu ósmoklasisty czw. 16.30-18.00 (1 raz w tygodniu)

 

 

 

Informacje o kursie

Grupa:13 – 16 lat
Czas trwania lekcji:45 minut
Ilość godzin lekcyjnych:70
Częstotliwość zajęć w tygodniu:1 x 90 minut
Cena:263 zł / 1 miesiąc 37,50 zł / 1 lekcja (45 minut)
Dostępne kursy językowe:Niemiecki Flaga Niemiec
Call Now Button