Kursy językowe dla młodzieży

Młodość to bez wątpienia świetny i dynamiczny czas. Warto odpowiednio wykorzystać drzemiącą w niej energię i nauczyć się czegoś, co będzie przynosiło owoce przez całe życie – języka niemieckiego. Kursy językowe dla młodzieży to specjalny cykl lekcji, który bazując na naturalnych dla tego wieku zainteresowaniach, pozwala przyswoić wiedzę z zakresu leksyki i gramatyki w nieinwazyjny i przyjemny sposób. Na zajęciach wykorzystywane są materiały, które są bliskie młodzieży i odpowiadają im gustom estetycznym. Nic chyba nie zniechęca bardziej niż kolejne nudne teksty w języku obcym mówiące o kolejnych nic nieznaczących faktach.

Podczas zajęć z młodzieżą główny nacisk kładziemy na komunikację, która pozwala bez stresu przebrnąć przez wszystkie ustne testy i egzaminy. Nie zapominamy również o gramatyce. W naszym przypadku nie stanowi ona jednak kolejnego zbioru regułek do zapamiętania, ale staje się narzędziem, którego używamy, gdy mówimy o swoich młodzieńczych pasjach i chęci zmiany świata.

Wszystkie zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze i są uzupełniane o podstawowe informacje o wartościach narodów niemieckojęzycznych. Z kursami językowymi dla młodzieży nauka języka może być świetną zabawą i okazją do poznania obcej kultury, a poprzez to lepszego zrozumienia własnych wyborów i potrzeb. Zapraszamy.

W jakich grupach wiekowych prowadzimy kursy?

  • 11-16 lat – zajęcia z języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (łącznie 120 godzin lekcyjnych), zajęcia z języka niemieckiego odbywają się raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (łącznie 60 godzin lekcyjnych)

Informacje o kursie

Grupa:11 – 16 lat11 – 16 lat
Czas trwania lekcji:45 minut45 minut
Ilość godzin lekcyjnych:60120
Częstotliwość zajęć w tygodniu:1 x 90 minut2 x 90 minut
Dostępne kursy językowe:Niemiecki Flaga NiemiecAngielski Flaga Wielkiej Brytanii