Kursy językowe dla maturzystów

Matura to dla wielu pierwszy poważny egzamin w życiu. Nie bez powodu seria testów wieńczących edukację nazywana jest egzaminem dojrzałości. Jego powaga i znaczenia dla całego przyszłego życia sprawiają, że należy się do niego odpowiednio przygotować, a przedmiotem, do którego warto przyłożyć szczególną wagę, jest język obcy.

Niemiecki i angielski dla maturzystów

Dzięki kursom niemieckiego i angielskiego dla maturzystów zdobędziesz kompetencje, które pozwolą Ci bezstresowo zdać maturę i dołączyć do grona osób, dla których porozumiewanie się w dowolnym miejscu świata nie jest problemem. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego obejmujące wszystkie aspekty weryfikowane podczas majowego sprawdzianu. Swobodna atmosfera  sprzyjająca konwersacji przygotuje Cię do płynnego mówienia i wnikliwego słuchania. Wybór inspirujących tekstów i profesjonalna opieka sprawią, że czytanie codziennej prasy i prostszych książek nie będzie problemem, a pisanie stanie się dobrą zabawą i przyjemnością.

W jakich grupach prowadzimy kursy?

  • Matura podstawowa – zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut (łącznie 90 godzin lekcyjnych od października do kwietnia)
  • Matura rozszerzona – zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 180 minut (łącznie 90 godzin lekcyjnych od października do kwietnia)

Kiedy odbywają się zajęcia?

  • j. niemiecki

matura podstawowa – start wrzesień 2022

matura rozszerzona – start wrzesień 2022

 

 

Informacje o kursie

Grupa:Matura podstawowaMatura rozszerzona
Czas trwania lekcji45 minut45 minut
Ilość godzin lekcyjnych:
Częstotliwość zajęć w tygodniu: 2 x 90 minut1 x 180 minut
Dostępne kursy językoweNiemiecki Niemiecki
Call Now Button