Kursy językowe dla maturzystów

Matura to dla wielu pierwszy poważny egzamin w życiu. Nie bez powodu seria testów wieńczących edukację nazywana jest egzaminem dojrzałości. Jego powaga i znaczenia dla całego przyszłego życia sprawiają, że należy się do niego odpowiednio przygotować, a przedmiotem, do którego warto przyłożyć szczególną wagę, jest język obcy.

Niemiecki i angielski dla maturzystów

Dzięki kursom niemieckiego i angielskiego dla maturzystów zdobędziesz kompetencje, które pozwolą Ci bezstresowo zdać maturę i dołączyć do grona osób, dla których porozumiewanie się w dowolnym miejscu świata nie jest problemem. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego obejmujące wszystkie aspekty weryfikowane podczas majowego sprawdzianu. Swobodna atmosfera  sprzyjająca konwersacji przygotuje Cię do płynnego mówienia i wnikliwego słuchania. Wybór inspirujących tekstów i profesjonalna opieka sprawią, że czytanie codziennej prasy i prostszych książek nie będzie problemem, a pisanie stanie się dobrą zabawą i przyjemnością.

W jakich grupach prowadzimy kursy?

  • Matura podstawowa – zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut (łącznie 90 godzin lekcyjnych od października do kwietnia)
  • Matura rozszerzona – zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 180 minut (łącznie 90 godzin lekcyjnych od października do kwietnia)

Kiedy odbywają się zajęcia?

  • j. niemiecki

matura podstawowa pon./śr. 19.00-20.30

matura rozszerzona sob.11.30-14.30

  • j. angielski

matura podstawowa  pon. 18.00-19.30/ śr. 19.00-20.30

matura rozszerzona  pt. 17.00-20.00

 

Informacje o kursie

Grupa:Matura podstawowaMatura rozszerzona
Czas trwania lekcji45 minut45 minut
Ilość godzin lekcyjnych:9090
Częstotliwość zajęć w tygodniu: 2 x 90 minut1 x 180 minut
Dostępne kursy językoweAngielski NiemieckiAngielski Niemiecki
Call Now Button