Niemiecki dla ósmioklasistów

Niemiecki dla ósmioklasistów
0 kursant

Koniec szkoły podstawowej to podsumowanie dotychczasowej edukacji i wejście w nowy etap, który dobrze jest rozpocząć solidnie zdanym egzaminem ósmoklasisty. Warto się do niego przyłożyć, a przedmiotem, na który należy zwrócić szczególną uwagę jest język obcy.

Kursy niemieckiego dla ósmoklasistów

Niemiecki dla ósmoklasistów został przygotowany z myślą o osobach, które kończą szkołę podstawową i w kolejny etap edukacji chcą wejść z jak najlepszym wynikiem z obowiązkowego egzaminu, który obecnie obejmuje również wiedzę z nowożytnego języka obcego. Plan zajęć i zakres wykładanego materiału został oparty o wymagania weryfikowane podczas testu oraz opracowany we współpracy ze specjalistami zajmującymi się oceną i przygotowaniem arkuszy. Wykwalifikowana kadra zapewnia solidne przygotowanie obejmujące pełen zakres zagadnień gramatycznych, leksykalnych oraz niezbędną wiedzę z zakresu kultury i wartości krajów posługujących się językiem niemieckim, kończące się pozytywnymi wynikami egzaminu i cenną umiejętnością praktycznej komunikacji.

 Kompleksowe przygotowanie do egzaminu

Egzamin ósmoklasisty ma na celu weryfikację wiedzy, którą uczeń zdobył podczas nauki w szkole podstawowej. Przeprowadzany jest w formie pisemnej, a jednym z jego najważniejszych obszarów jest weryfikacja biegłości językowej. Warto pomyśleć o tym już dziś i wybrać język, dzięki któremu nie tylko możliwa będzie komunikacja na całym świecie, ale który będzie także konkurencyjny na przyszłym rynku pracy. Niemiecki dla ósmoklasisty obejmuje zajęcia rozwijające kompleksowe umiejętności z zakresu posługiwania się językiem. Podczas lekcji z profesjonalnym lektorem uczniowie rozwijają zdolności z zakresu czytania, pisania, słuchania i mówienia.

Sama wiedza to jednak za mało, aby zacząć swobodnie mówić po niemiecku. W czasie kursu równie dużą wagę, co do umiejętności teoretycznych pozwalających zdać egzamin, przykładamy do praktycznej strony nauki. Obecność profesjonalnego lektora pozwala odtworzyć rzeczywiste i naturalne warunki komunikacyjne, dzięki czemu uczniowie oswajają się z naturalnym akcentem, co ma niebagatelne znaczenie w procesie przełamywana bariery komunikacyjnej.

Zapraszamy na kurs niemieckiego dla ósmoklasistów, dzięki którym egzamin kończący szkołę podstawową stanie się jedynie miłym wspomnieniem i wstępem do dalszego rozwoju.

Program kursu jest pusty

Nauczyciel

magdam89

Bezpłatne