mgr Karolina Chrząszcz

Jestem absolwentką Filologii Germańskiej. Studiowałam ją na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a jako stypendystka programu Erasmus również na Freie Universität Berlin. Przed rozpoczęciem studiów pracowałam w Niemczech jako au pair, a moim nauczycielem niemieckiego był 4-letni wówczas chłopiec.

Po studiach pracowałam w pewnej niemieckiej firmie w Poznaniu, po dwóch latach wróciłam jednak w rodzinne strony. Kocham język niemiecki, według mnie jest przepiękny i ciągle się go uczę. Odkąd tylko zaczęłam uczyć innych, bardzo mi się to spodobało. A co najlepsze, im także! Odkryłam przy tym, że największą przyjemność sprawiają mi zajęcia z dziećmi. Chciałabym, aby polubiły niemiecki i aby ten język miło im się kojarzył. Dorosłym oczywiście też. Wciąż pracuję nad własną językową nieśmiałością, dlatego dobrze rozumiem ją u innych. Na zajęciach łagodnie i na luzie przełamujemy blokady związane z mówieniem i popełnianiem błędów.

Oprócz niemieckiego lubię Północ, długie kąpiele leśne w towarzystwie córeczki i psa, kawiarniany flair, kino i książki. Marzy mi się mały domek nad morzem pełen radości i przyjaciół, zawsze z psem u boku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now Button