Zajęcia indywidualne lub w duecie

Start wrzesień 2022

Nawet 6 na 10 osób wykazuje strach przed błędami jako główny czynnik swojej niechęci i obaw  przed posługiwaniem się językiem obcym. Lęk przed pierwszym krokiem w drodze do swobodnej komunikacji  po niemiecku pomogą przezwyciężyć lekcje indywidualne udzielane w najbardziej komfortowym dla zainteresowanego nauką środowisku – jego własnym domu.

Korepetycje z dojazdem do domu lub w siedzibie naszej szkoły to wygodna forma nauki języka niemieckiego, która pozwala opanować słownictwo i gramatykę bez stresu związanego z obecnością w grupie. To także świetne rozwiązanie dla młodszych dzieci, których rodzice nie mogą odprowadzać regularnie na zajęcia do szkoły językowej.

Nauka niemieckiego bez stresu

Znasz to uczucie, gdy  chcesz coś powiedzieć w języku obcym, ale boisz się reakcji grupy na popełniony błąd? Jeśli tak, indywidualne korepetycje z dojazdem do domu lub w siedzibie szkoły Easy Deutsch przy ul. Miłocińskiej 1a to rozwiązanie, które pozwoli Ci przełamać poczucie dyskomfortu.

Naturalne otoczenie to jeden z najważniejszych czynników, które wpływają na efektywne uczenie się języka obcego. Nauka w dobrze znanym środowisku obniża stres związany z lekcjami, a w konsekwencji pozwala wyluzować się i dłużej zachować maksymalną koncentrację. Bezpieczne i przyjazne otoczenie to także mniejsze obawy przed popełnianiem błędów – na własnym podwórku są one mniej dotkliwe i łatwiej akceptowalne – oraz szybsze przyswajanie wiedzy oparte na tworzeniu pozytywnych powiązań asocjacyjnych. Korepetycje z niemieckiego Rzeszów zapewnią Ci wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć fascynującą przygodę z językiem.

Korepetycje z niemieckiego Rzeszów – powiedz tak!

W Easy Deutsch wszystkie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów, które lektor ma zawsze przy sobie jak też gwarancją indywidualnego podejścia do ucznia. Każdy człowiek jest inny, posiada odmienny zakres zdolności i różne predyspozycje lingwistyczne. Wszystkie te elementy powinny być brane pod uwagę podczas opracowywania planu zajęć, jak i samej nauki. Zajęcia indywidualne dają pełen wachlarz możliwości w tym względzie. Podczas lekcji ustalenie jest optymalne tempo nauki i zakres materiału, który powinien być przyswojony. Bezpośredni kontakt daje także możliwość bieżącej weryfikacji posiadanej wiedzy i powrotu do elementów, które nie zostały w dostatecznym stopniu zrozumiane.

Ponadto korepetycje z dojazdem do domu lub w siedzibie naszej szkoły to także szansa na naukę opartą o indywidualne zainteresowania ucznia i specjalnie dobrane metody dydaktyczne, a wszystko w dogodnym dla klienta terminie wynikającym z elastycznego grafiku pracy naszych lektorów. Powiedz niemieckiemu tak z indywidualnymi zajęciami z języka niemieckiego.

Informacje o kursie

Grupa:grupa 2-osobowa lub zajęcia indywidualne 1:1
Czas trwania lekcji:60 minut
Ilość godzin lekcyjnych:Do ustalenia
Częstotliwość zajęć w tygodniu:Do ustalenia
Dostępne kursy językoweNiemiecki Flaga Niemiec
Call Now Button