Kursy językowe dla dzieci

Start: 12 września 2022

Jaki jest najlepszy czas na rozpoczęcie nauki języka obcego? Każdy! To prawda, człowiek w każdym wieku jest w stanie przyswoić i rozpocząć komunikowanie się w języku obcym. Im wcześniej jednak rozpoczniemy tę przygodę, tym lepiej. Niekwestionowanymi liderami w tym względzie są dzieci. Najmłodsi są w stanie uczyć się języka nawet trzy razy szybciej niż dorośli. Jest to możliwe dzięki właściwościom ich mózgów, które są niezwykle chłonne. Warto wykorzystać ten potencjał i już dziś zapewnić pociechom dobry start w życiu oraz możliwość porozumiewania się na całym świecie.

Kursy językowe dla dzieci to jednak nie tylko pierwsze słownictwo i gramatyka. To również kształcenie aktywnej wobec świata postawy życiowej. Obserwacje wykazały, że dzieci, które od najmłodszych lat mają styczność z językiem obcym, stają się bardziej otwarte na świat, skłonniejsze do nawiązywania nowych kontaktów rówieśniczych oraz wykazują więcej zainteresowania wobec odmiennych wartości i poglądów. Dzięki lekcjom języków obcych pociechy stają się ciekawe świata i skłonne do przełamywania schematów. Nabywają więc cech, które są niezbędne do osiągnięcia życiowego sukcesu.

W jakich grupach wiekowych prowadzimy kursy?

  • 6-8 lat – zajęcia z języka niemieckiego odbywają się raz w tygodniu po 90 minut ( łącznie 70 h lekcyjnych)
  • 8-13 lat – zajęcia z języka angielskiego odbywają się raz w tygodniu po 90 minut (łącznie 70 godzin lekcyjnych), zajęcia z języka niemieckiego odbywają się jeden raz w tygodniu po 90 minut (łącznie 80 godzin lekcyjnych)

Kiedy odbywają się zajęcia?

 

  • j. niemiecki 6-8 lat

poziom  A1 (początkujący, stacjonarnie) wt. 16.30-18.00 (1 raz w tygodniu)

  • j. niemiecki 8-13 lat

poziom A1 (początkujący, stacjonarnie) czw. 16.30-18.00 (1 raz w tygodniu)

poziom A1.2 (początkujący plus, stacjonarnie) pon. 16.20-17.50 (1 raz w tygodniu)

poziom C1 (zaawansowany, stacjonarny kurs dla dzieci z rodzin dwujęzycznych lub mieszkających przez pewien czas w krajach niemieckojęzycznych) wt. 16.30-18.00 (1 raz w tygodniu)

  • j. angielski 8-13 lat 

poziom A1 (początkujący, stacjonarnie), pt. 16.30-18.00 (1 raz w tygodniu)

Dlaczego warto skorzystać z kursu?

  • Zajęcia językowe dla dzieci to przede wszystkim świetna zabawa, podczas której Twoje dziecko pozna pierwsze słowa i przełamie barierę przed językami obcymi
  • Podczas lekcji angażujemy całe ciało, prowadząc zajęcia, bazujemy na naturalnej dla dzieci skłonności do zabawy i ruchu. Ruch ułatwia zapamiętywanie i wiąże poznany materiał z pozytywnymi emocjami, dzięki czemu nauka staje się efektywniejsza.
  • Rymowanki, mnemotechnika, skojarzenia to tylko niektóre z metod z których korzystamy prowadząc nasze kursy – to sprawdzone, przynoszące świetne efekty metody.
  • Dysponujemy kompetencjami i doświadczeniem, które pozwalają nam pracować z najmłodszymi.
  • Rozpoczęcie nauki w wieku dziecięcym pozwala na osiągnięcie biegłości językowej przed wejściem w okres egzaminów oraz zapobiega powstawaniu uciążliwej bariery komunikacyjnej.
Dostępne kursy językoweFlaga NiemiecFlaga Niemiec
Grupa8-13 lat8-13 lat
Czas trwania lekcji45 minut45 minut
Ilość godzin lekcyjnych7070
Częstotliwość zajęć w tygodniu1 x 90 minut1 x 90 minut
Cena263 zł / 1 miesiąc 37,50 zł / 1 lekcja (45 minut)263 zł / 1 miesiąc 37,50 zł / 1 lekcja (45 minut)
Call Now Button