Kursy językowe<br> w Rzeszowie

Kursy językowe
w Rzeszowie

Niezależnie jaki jest cel, z powodu którego myślisz o nauce języków obcych, jesteś na dobrej drodze, aby wzbogacić swoje życie zarówno w sensie zawodowym, jak i towarzyskim. Skorzystaj z bogatej oferty szkoły Easy Deutsch w Rzeszowie. Nasze zajęcia prowadzimy dla grup na wszystkich poziomach zaawansowania oraz dla osób w każdym wieku.

Nasze kursy

Niemiecki i angielski dla dzieci

Nieważne, czy przygoda Twojej pociechy z językiem niemieckim i angielskim dopiero się zaczyna czy trwa już nieco dłużej, w jednym i drugim przypadku chętnie będziemy w niej towarzyszyć 🙂 Zapraszamy!

SZCZEGÓŁY SZCZEGÓŁY

Niemiecki dla młodzieży

Odkryj świat niemieckiego języka w dynamicznym kursie dla młodzieży. Pozwól, aby Twoje umiejętności rozwijały się w inspirującej atmosferze. Dołącz do nas i ciesz się przygodą nauki! 🙂

SZCZEGÓŁY SZCZEGÓŁY

Niemiecki dla dorosłych

Opanuj niemiecki język w komfortowym tempie, dostosowanym do Twoich potrzeb. Nasz kurs dla dorosłych pomoże Ci osiągnąć płynność i pewność siebie w komunikacji po niemiecku. Zapraszamy do dołączenia!

SZCZEGÓŁY SZCZEGÓŁY

Zajęcia indywidualne

Indywidualne podejście, spersonalizowany program i pełne skupienie na Twoich celach. Nasze zajęcia indywidualne to skuteczny sposób na naukę niemieckiego i angielskiego. Zbuduj swoje umiejętności szybko i efektywnie!

SZCZEGÓŁY SZCZEGÓŁY

Niemiecki dla firm

Zapewnij swoim pracownikom solidne podstawy niemieckiego lub rozwijaj ich już istniejące umiejętności w naszym kursie dla firm. Dostosujemy program do specyficznych wymagań Twojej organizacji. Inwestuj w rozwój swojego zespołu!

SZCZEGÓŁY SZCZEGÓŁY

Niemiecki online

Bez względu na miejsce zamieszkania, nasze zajęcia online umożliwią Ci naukę niemieckiego z wygodą w domowym zaciszu. Doświadcz wyjątkowej interakcji z naszymi wykwalifikowanymi nauczycielami i osiągnij postępy bez wychodzenia z domu!

SZCZEGÓŁY SZCZEGÓŁY

Małe
grupy

Nauka w małych grupach to skuteczny sposób nauki języka obcego.

Doświadczeni
lektorzy

Same jesteśmy i zatrudniamy tylko pasjonatów języka niemieckiego.

Szkoła nastawiona
na nauczanie niemieckiego

95% naszych zajęć to nauka niemieckiego dla wszystkich grup zaawansowania!

Kreatywne
lekcje

Podczas kursów korzystamy z róznorodnych metod urozmaicania nauki, by zachęcić do możliwie aktywnego udziału w zajęciach.

Praktyczne
ćwiczenia

Nie poprzestajemy na teorii, ale systematycznie stosujemy ją w praktyce, by owoce nauki były widoczne i motywujące do dalszego poznawania języka.

Wszystkie poziomy
zaawansowania

Uczymy od poziomu A1 do poziomu konwersacji z osobami na poziomach C1/C2

Kursy języka niemieckiego Rzeszów

Swobodna komunikacja w języku obcym to cenna umiejętność, która pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji na całym świecie. Jednak nie trzeba wyjeżdżać za granicą, aby spotkać obcobrzmiące wyrazy. Również na własnym podwórku, w Rzeszowie, gdzie przebywa coraz więcej cudzoziemców, jesteśmy zaskakiwani wieloma sytuacjami, w których władanie powszechnie znanym językiem niemieckim ułatwiłoby nam życie. Sąsiedzi obcokrajowcy, nowe wyzwania zawodowe, chęć nawiązania kontaktów z przedstawicielami innej kultury. Wszystko to można osiągnąć dzięki kursom języka niemieckiego.

W Easy Deutsch oferujemy pełen wachlarz oferty edukacyjnej. Organizujemy zarówno zajęcia indywidualne, na których skupiamy się na osobistych celach ucznia, jak i grupowe, gdzie stawiamy na komunikowanie się i przełamywanie bariery językowej. Mamy rękę do dzieci. Podczas zajęć z najmłodszymi wykorzystujemy ruch i zabawę, jako naturalne stymulatory przyswajania nowej wiedzy. Pomagamy młodzieży przygotować się do egzaminów w tym do tego najważniejszego – matury. Wpieramy dorosłych w dążeniu do realizacji ich celów.

Zapał do języka niemieckiego zaszczepiamy nie tylko podczas zajęć stacjonarnych. Oferujemy również lekcje w miejscu zamieszkania ucznia oraz innowacyjny system zajęć online. Wszystko to w przyjaznej i bezstresowej atmosferze sprzyjającej nauce.