Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

ZAPISZ SIĘ NA KURS ZOBACZ WIĘCEJ

Nawet 6 na 10 osób wykazuje strach przed błędami jako główny czynnik swojej niechęci i obaw  przed posługiwaniem się językiem obcym. Lęk przed pierwszym krokiem w drodze do swobodnej komunikacji po niemiecku pomogą przezwyciężyć lekcje indywidualne udzielane w najbardziej komfortowym dla zainteresowanego nauką środowisku – jego własnym domu. Korepetycje z dojazdem do domu lub w siedzibie naszej szkoły to wygodna forma nauki języka niemieckiego, która pozwala opanować słownictwo i gramatykę bez stresu związanego z obecnością w grupie. To także świetne rozwiązanie dla młodszych dzieci, których rodzice nie mogą odprowadzać regularnie na zajęcia do szkoły językowej.

Nauka niemieckiego bez stresu

Znasz to uczucie, gdy  chcesz coś powiedzieć w języku obcym, ale boisz się reakcji grupy na popełniony błąd? Jeśli tak, indywidualne korepetycje z dojazdem do domu lub w siedzibie szkoły Easy Deutsch przy ul. Miłocińskiej 1a to rozwiązanie, które pozwoli Ci przełamać poczucie dyskomfortu.

 

Naturalne otoczenie to jeden z najważniejszych czynników, które wpływają na efektywne uczenie się języka obcego. Nauka w dobrze znanym środowisku obniża stres związany z lekcjami, a w konsekwencji pozwala wyluzować się i dłużej zachować maksymalną koncentrację. Bezpieczne i przyjazne otoczenie to także mniejsze obawy przed popełnianiem błędów – na własnym podwórku są one mniej dotkliwe i łatwiej akceptowalne – oraz szybsze przyswajanie wiedzy oparte na tworzeniu pozytywnych powiązań asocjacyjnych. Korepetycje z niemieckiego Rzeszów zapewnią Ci wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć fascynującą przygodę z językiem.

 

Korepetycje z niemieckiego Rzeszów – powiedz tak!

W Easy Deutsch wszystkie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów, które lektor ma zawsze przy sobie jak też gwarancją indywidualnego podejścia do ucznia. Każdy człowiek jest inny, posiada odmienny zakres zdolności i różne predyspozycje lingwistyczne. Wszystkie te elementy powinny być brane pod uwagę podczas opracowywania planu zajęć, jak i samej nauki. Zajęcia indywidualne dają pełen wachlarz możliwości w tym względzie. Podczas lekcji ustalane jest optymalne tempo nauki i zakres materiału, który powinien być przyswojony. Bezpośredni kontakt daje także możliwość bieżącej weryfikacji posiadanej wiedzy i powrotu do elementów, które nie zostały w dostatecznym stopniu zrozumiane.

 

Ponadto korepetycje z dojazdem do domu lub w siedzibie naszej szkoły to także szansa na naukę opartą o indywidualne zainteresowania ucznia i specjalnie dobrane metody dydaktyczne, a wszystko w dogodnym dla klienta terminie wynikającym z elastycznego grafiku pracy naszych lektorów. Powiedz niemieckiemu tak z indywidualnymi zajęciami z języka niemieckiego.

Potrzebujesz pomocy w doborze kursu?

Dostępne kursy językowe

Na liście nie ma terminu ani kursu, który by Ci odpowiadał? Napisz do nas, nowe grupy tworzymy cały czas!


Niemiecki w grupie 2-osobowej

Niemiecki w grupie 2-osobowej

Termin zajęć: do ustalenia

Czas trwania lekcji: 60 minut

Ilość godzin: do ustalenia

Cena: 80 zł / godzina

Forma: stacjonarnie lub online

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Termin zajęć: do ustalenia

Czas trwania lekcji: 60 minut

Ilość godzin: do ustalenia

Cena: 150 zł / godzina

Forma: stacjonarnie lub online

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Termin zajęć: do ustalenia

Czas trwania lekcji: 60 minut

Ilość godzin: do ustalenia

Cena: 150 zł / godzina

Forma: stacjonarnie lub online

Indywidualna nauka języka niemieckiego pozwala na elastyczne dostosowanie programu nauki do indywidualnych potrzeb i celów ucznia. Nauczyciel może skupić się na konkretnych obszarach, z którymi uczeń ma trudności oraz dostosować tempo i styl nauki do jego preferencji.
Każdy uczeń ma własne tempo przyswajania wiedzy i umiejętności językowych. W przypadku indywidualnej nauki niemieckiego można dostosować tempo nauki do możliwości i gotowości ucznia. Może to przyspieszyć proces nauki lub dać czas na solidne opanowanie materiału, zależnie od potrzeb jednostki.
Indywidualna nauka języka niemieckiego zapewnia uczniowi pełną uwagę i wsparcie nauczyciela. Nauczyciel może skupić się na indywidualnych trudnościach ucznia, udzielać natychmiastowej informacji zwrotnej i dostarczać dodatkowe wyjaśnienia tam, gdzie są one potrzebne. Dzięki temu uczeń może szybko rozwiązać wątpliwości i bardziej efektywnie się uczyć.
Każdy uczeń ma swoje preferencje i preferowany styl nauki. Indywidualna nauka języka niemieckiego umożliwia nauczycielowi dostosowanie swojego stylu nauczania do preferencji ucznia. Może to obejmować różne metody i techniki nauczania, takie jak ćwiczenia praktyczne, rozmowy, słuchanie nagrań lub korzystanie z interaktywnych narzędzi edukacyjnych.
Indywidualna nauka języka niemieckiego daje uczniowi dostęp do skoncentrowanych zasobów edukacyjnych. Nauczyciel może dostarczyć materiały i ćwiczenia, które są odpowiednie dla poziomu i potrzeb ucznia. Dzięki temu uczeń może korzystać z materiałów, które są najbardziej przydatne i interesujące dla niego, co przyspiesza proces nauki i zwiększa motywację.

Małe
grupy

Zajęcia prowadzimy w maksymalnie 6 osobowych grupach, co zapewnia możliwość indywidualnej interakcji i zaangażowania z każdym kursantem.

Doświadczeni
lektorzy

Nasza kadra to wyłącznie doświadczeni lektorzy, pasjonaci języka niemieckiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu.

Szkoła nastawiona
na nauczanie niemieckiego

Uczymy praktycznie wyłącznie języka niemieckiego, na wszystkich poziomach zaawansowania! Wykorzystujemy do tego nowoczesne techniki i narzędzia.

Kreatywne
lekcje

Zwiększamy zaangażowanie uczniów poprzez nietypowe i interesujące zadania. W Easy Deutsch kursanci nie nudzą się na zajęciach.

Praktyczne
ćwiczenia

W naszej szkole mówimy po niemiecku, ćwiczenia są angażujące i ciekawe. Dobieramy je w taki sposób aby ćwiczyć realne sytuacje spotykane w życiu codziennym.

Wszystkie poziomy
zawansowania

Uczymy zarówno początkujących, dzieci oraz dorosłych jak też osoby, które miały kontakt z językiem lub chcą doskonalić go na najwyższym czy też biznesowym poziomie.

Opinie kursantów

Opinie o szkole
Anna Łyko
Ocena
Chcesz doszkolić swój niemiecki lub uczyć się od podstaw?, dobrze trafiłaś/eś. Pani Madzia pomoże ci ogarnąć temat :) Nieduże grupy, fajna atmosfera ,polecam ! :)
Opinie o szkole
Piotr Ziobro
Ocena
Najlepsza szkoła języków obcych w Rzeszowie, korepetytorzy którzy tam pracują są w stanie dokonać cudów i nauczyć języka obcego każdego kto ma z nim trudności.
Opinie o szkole
Marta Miejska
Ocena
Świetne podejście do nauki, znakomite przygotowanie lektorów do prowadzenia zajęć. Miła atmosfera podczas lekcji. W 100% polecam i pozdrawiam :)
Opinie o szkole
Michał Łukasik
Ocena
Polecam tę szkołę językową. Miła atmosfera, super lektorzy, bardzo wysoki poziom nauczania.
Opinie o szkole
Jagoda N
Ocena
Do szkoły trafiłam przypadkiem, szukając nauczyciela niemieckiego, który poprowadzi zajęcia indywidualne online. Myślę, że po roku mogę z czystym sumieniem wystawić ocenę. Szkołę cechuje bardzo profesjonalne podejście do nauczania. Po tym roku widzę duże postępy. Pani Kasia jest zawsze przygotowana, potrafi wyjaśnić wszystkie zawiłości gramatyczne tak, że nie mam problemów ze zrozumieniem, podsuwa świetne skojarzenia ułatwiające zapamiętanie trudnych wyrazów lub fraz, jest bardzo cierpliwa i wymagająca (co jest ważne), widać, że zależy jej na tym żeby uczeń przyswoił wiedzę. A do tego jest bardzo sympatyczną osobą. Najlepsza nauczycielka jaką do tej pory miałam :) Dałabym 6 gwiazdek gdyby można było ;)