Kursy językowe Rzeszów

Home / Kursy językowe Rzeszów

Niezależnie jaki jest cel, z powodu którego myślisz o nauce języków obcych, jesteś na dobrej drodze, aby wzbogacić swoje życie zarówno w sensie zawodowym, jak i towarzyskim. Skorzystaj z bogatej oferty szkoły Easy Deutsch w Rzeszowie. Nasze zajęcia prowadzimy dla grup na wszystkich poziomach zaawansowania oraz dla osób w każdym wieku. 

Nasze kursy

Kursy dla dzieci

Zobacz

Kursy dla młodzieży

Zobacz

Zajęcia indywidualne

Zobacz

Kursy dla maturzystów

Zobacz

Lekcje online

Zobacz

Kursy dla dorosłych

Zobacz

Kursy języka niemieckiego Rzeszów

Swobodna komunikacja w języku obcym to cenna umiejętność, która pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji na całym świecie. Jednak nie trzeba wyjeżdżać za granicą, aby spotkać obcobrzmiące wyrazy. Również na własnym podwórku, w Rzeszowie, gdzie przebywa coraz więcej cudzoziemców, jesteśmy zaskakiwani wieloma sytuacjami, w których władanie powszechnie znanym językiem niemieckim ułatwiłoby nam życie. Sąsiedzi obcokrajowcy, nowe wyzwania zawodowe, chęć nawiązania kontaktów z przedstawicielami innej kultury. Wszystko to można osiągnąć dzięki kursom języka niemieckiego.

W Easy Deutsch oferujemy pełen wachlarz oferty edukacyjnej. Organizujemy zarówno zajęcia indywidualne, na których skupiamy się na osobistych celach ucznia, jak i grupowe, gdzie stawiamy na komunikowanie się i przełamywanie bariery językowej. Mamy rękę do dzieci. Podczas zajęć z najmłodszymi wykorzystujemy ruch i zabawę, jako naturalne stymulatory przyswajania nowej wiedzy. Pomagamy młodzieży przygotować się do egzaminów w tym do tego najważniejszego – matury. Wpieramy dorosłych w dążeniu do realizacji ich celów.

Zapał do języka niemieckiego zaszczepiamy nie tylko podczas zajęć stacjonarnych. Oferujemy również lekcje w miejscu zamieszkania ucznia oraz innowacyjny system zajęć online. Wszystko to w przyjaznej i bezstresowej atmosferze sprzyjającej nauce.

Lektorzy z pasją

Język niemiecki to przygoda poznawania obcej kultury i innego sposobu widzenia świata. Niemożliwe byłoby to bez codziennej pasji, z którą nasi lektorzy podchodzą do swojej pracy. Podczas kursów języka niemieckiego w Rzeszowie wykorzystujemy wszystkie dostępne metody dydaktyczne, które zawsze dopasowujemy do poziomu wyjściowego, celów oraz indywidualnej specyfiki każdego ucznia. Na zajęciach zbiorowych stosujemy personalizację nauczania, do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, różnicujemy materiał i poziom trudności zadań. Ale nade wszystko mówimy – o swoich marzeniach, planach, oczekiwaniach zawodowych, a wszystko to w języku niemieckim, jednym z najczęściej wybieranych systemów komunikacyjnych świata.

Call Now Button