Niemiecki dla dzieci 7-11

Niemiecki dla dzieci 7-11
0 kursant

Szkoła podstawowa to czas pierwszych poważnych przyjaźni i poznawania świata. Warto zadbać, żeby był to również okres świetnej przygody, będącej podwalinami, zapewniającymi dobry start w przyszłe życie. W zglobalizowanym świecie nie będzie to jednak możliwe bez umiejętności komunikowania się w języku obcym. Jaki język wybrać, aby nasze dzieci poradziły sobie w szkole i osiągnęły sukces życiowy? Najlepiej ten, którym mówią miliony ludzi na całym świecie. Powiedzmy wspólnie tak dla deutsch.

Niemiecki dla podstawówki

Niemiecki dla dzieci 7-11 to edukacja połączona ze świetną zabawą. Szkoła podstawowa to wiek graniczny pomiędzy dzieciństwem a okresem dojrzewania, dlatego wymaga szczególnej troski o wymiar dydaktyczny. Niezbędne są nie tylko dobrze dobrane materiały edukacyjne, ale także odpowiednia i przyjazna atmosfera. Profesjonalni lektorzy pracujący w Easy Deutsch wiedzą, w jaki sposób zapewnić oba te czynniki.

Podczas zajęć z niemieckiego dla podstawówki wykorzystujemy zarówno elementy zabawy, jak i wprowadzamy w świat bardziej dorosłej nauki, angażując tym samym cały mózg i zdolności poznawcze uczniów. Na każdej lekcji rozwijamy wszystkie niezbędne umiejętności konieczne do codziennego posługiwania się językiem niemieckim i zadowalającego zdania egzaminów. Kształcimy umiejętność słuchania i czytania, poznajemy pierwsze zagadnienia gramatyczne, a przede wszystkim mówimy o sobie i swoich marzeniach, dzięki czemu bariera językowa zostaje przełamana, a komunikacja „po cudzemu” staje się świetną przygodą.

Zajęcia pełne kreatywności

Tylko wiedza, która potrafi zaangażować do działania, jest naprawdę zapamiętywana i cenna. W Easy Deutsch wierzymy, że każdy ma prawo do świetnej zabawy, jakiej dostarcza nauka, dlatego czerpiemy z najlepszych metod dydaktycznych, aby odpowiedzieć na specyficzne potrzeby każdego ucznia. Podczas niemieckiego dla dzieci 7-11 wykorzystujemy zarówno metodę dramy oraz nauczanie bezpośrednie, które utrwalają zdobytą wiedzę i wiążą ją z pozytywnymi doświadczeniami, jak i pracujemy z podręcznikami, dzięki czemu uczniowie przygotowują się do samodzielnego oraz selektywnego zdobywania i poszukiwania wiedzy.

Niemiecki dla podstawówki to przyjazna atmosfera i obecność rówieśników, które sprawiają, że wiedza przyswajana jest szybciej, a bariera językowa i strach przed mówieniem w języku obcym pozostają jedynie odległym wspomnieniem. Warto zapewnić dziecku dobrą przyszłość już dziś i wprowadzić go w wiek dorastania bogatszym o znajomość obcej kultury. Z Easy Deutsch to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Skontaktuj się z nami!

Program kursu jest pusty

Nauczyciel

magdam89

Bezpłatne