Niemiecki dla dzieci 3-6

Niemiecki dla dzieci 3-6
0 kursant

Nauka języka niemieckiego to niezwykle kreatywne zajęcie, które pobudza rozwój intelektu i buduje indywidualny charakter. To także świetna zabawa, w której odnajdują się nawet najmłodsze dzieci. To właśnie z myślą o ich potrzebach edukacyjnych zostały stworzone zajęcia z niemieckiego dla przedszkolaków.

Niemiecki dla dzieci 3-6

Zajęcia z niemieckiego dla przedszkolaków to świetna okazja do ruchu, zabawy i nauki. Ta ostatnia nie ma jednak w sobie nic z kolejnych nudnych i monotonnych zajęć, z którymi przywykliśmy kojarzyć lekcje językowe. Wręcz przeciwnie, wiedza przekazywana jest w atrakcyjnej dla uczniów formie pobudzającej ciekawość świata i rozbudzającej wysokie pokłady drzemiącej w nich kreatywności. Na zajęciach stosowane są gry edukacyjne, zabawki wspierające zapamiętywanie nowych słów, plansze oraz elementy ruchowo-taneczne.

Wszystko to służy świetnej zabawie, której celem jest wnikliwsze zapamiętywanie poznanej wiedzy, a także przełamanie strachu przed komunikacją za pomocą odmiennego systemu komunikacji i wytworzenie ciekawości w stosunku do kultury i języka niemieckiego.

Nauka, która bawi

W Easy Deutsch z pasją wykorzystujemy skłonność najmłodszych uczniów do beztroskiej aktywności. Raz wspólnie tańczmy w rytm ulubionej piosenki z prostymi niemieckimi słowami, by innym razem wspólnie starać się odkryć wszystkie ukryte skarby, w których kryją się tajemnicze i zdrowe niemieckie smakołyki. Czy zapamiętamy nazwy wszystkich owoców i warzyw? Oczywiście, że tak.

Zajęcia niemieckiego dla przedszkolaków prowadzone są przez lektorów, którzy posiadają kwalifikacje do pracy z dziećmi. To bardzo ważne, ponieważ najmłodsi uczniowie wymagają specjalnego podejścia dydaktycznego i umiejętnego przełączania się pomiędzy rolami nauczyciela oraz wychowawcy-opiekuna. Tylko wtedy możliwe jest wytworzenie w pełni bezpiecznej i profesjonalnej atmosfery sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi umysłu i ciała.

Niemiecki dla dzieci 3-6 lat to zajęcia dynamiczne i przebojowe, takie jak Twoje dziecko. Przedszkolaki uczęszczające na lekcje nie tylko świetnie się bawią i poszerzają swoją wiedzę, ale także budują pewność siebie i umiejętność odnalezienia się w grupie rówieśniczej. Zajęcia rozwijają kompleksowo całą osobowość, przygotowując na przyszłe wyzwania szkolne i towarzyskie.

Skontaktuj się z nami!

Program kursu jest pusty

Nauczyciel

magdam89

Bezpłatne