Kursy językowe on-line

Niemiecki on-line to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw lub pragną szlifować już zdobyte umiejętności, ale z różnych indywidualnych powodów nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych.

Lekcje w Easy Deutsch w przeciwieństwie do oferty wielu platform e-learningowych odbywają się w czasie rzeczywistym. Program dopasowywany jest do umiejętności, potrzeb i zainteresowań konkretnego ucznia, a całość przyjmuje najbardziej trafną dla nauki języka obcego formę rozmowy.

Kursy językowe on-line to przede wszystkim rozmowa, która pozwala przyswoić język w najbardziej naturalny dla człowieka sposób – poprzez komunikację. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi ucznia z lektorem postępy w nauce są szybsze, a metody i materiały zawsze dopasowywane do jego zainteresowań, takich jak np. przygotowanie pod kątem rozmowy kwalifikacyjnej, czy wykształcenie umiejętności, które pozwolą osiągnąć awans zawodowy.

Podczas lekcji poznasz przede wszystkim praktyczny wymiar języka niemieckiego. Nauczysz się rozmawiać, dzięki czemu komunikacja w codziennych sytuacjach nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

Kiedy odbywają się zajęcia?

  • j. niemiecki

A1 (początkujący) pon. 18.00-19.30 (1 raz w tygodniu)

A2 (początkujący plus) śr. 16.30-18.00 (1 raz w tygodniu)

A2 (początkujący plus) wt. 18.15-19.45 / czw. 18.00-19.30 (2 razy w tygodniu)

B1 (średniozaawansowany) wt. 18.15-19.45 / czw. 18.00-19.30 (2 razy w tygodniu)

B2 (średniozaawansowany plus, konwersacje) czw. 16.15-17.45 (raz w tygodniu)

Kształcimy kompleksowo

W trakcie kursów niemieckiego on-line rozwiniesz wszystkie umiejętności niezbędne do poprawnego i pełnego porozumiewania się. Sukcesywny kontakt z lektorem pomoże Ci przełamać strach, dzięki czemu zaczniesz mówić płynnie bez tłumaczenia sobie każdego zdania na język polski. Różnorodne ćwiczenia i stale narastająca ilość nowego słownictwa sprawią, że czytanie i pisanie stanie się przyjemnością, a ciągłe przełączanie ról nadawcy i odbiorcy przekona Cię, że słuchanie to nic trudnego.

Podczas lekcji uczysz się w naturalnym dla siebie środowisku, dzięki czemu stres jest mniejszy, a pozytywnie odbierane otoczenie pozwala znacznie szybciej przyswajać wiedzę. Ponadto indywidualna opieka lektora pozwala na bieżąco śledzić postępy i w oparciu o ewaluacje dobierać najbardziej efektywne metody dydaktyczne.

Jeśli chcesz posiąść praktyczną umiejętność komunikacji w języku obcym, a jednocześnie nie tracić czasu na dojazd do szkoły mamy dobrą wiadomość. Niemiecki on-line jest dla Ciebie.

Informacje o kursie

Grupa:4-5 osób1 osoba
Czas trwania lekcji:45 minut60 minut
ilość godzin lekcyjnych:80Do ustalenia
Częstotliwość zajęć w tygodniu: 1 x 90 minDo ustalenia
Dostępne kursy językowe:NiemieckiNiemiecki
Cena:198 zł / 1 miesiąc 24,75 zł / 1 lekcja (45 minut)100 zł / 60 minut
Call Now Button